Gundi Groh *
(bon in Vienna in 1940) ‘Denkmal f. einen Schmetterling’ [Monument for a butterfly], according to inscription on the reverse, signed, dated Gundi Groh 1974, oil on hardboard, 14.2 x 8 cm, framed, (K)
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
17.12.2014 - 16:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 188,-
- Odhadní cena:
-
EUR 300,- do EUR 400,-
Gundi Groh *
(bon in Vienna in 1940) ‘Denkmal f. einen Schmetterling’ [Monument for a butterfly], according to inscription on the reverse, signed, dated Gundi Groh 1974, oil on hardboard, 14.2 x 8 cm, framed, (K)
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní tisky, Současné umění |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 17.12.2014 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 12.12. - 17.12.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Taschenuhr mit Viertelstundenrepetition
- Brillantring zus. ca. 0,50 ct
- 2019 Vosne-Romanée 1er Cru Les Suchots AOC, Domaine de l'Arlot, Burgund, 95 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung
- "Haldersau" - Wildschwein mit Hirsch- Reh- und Gamsgeweih,