Zoran Antonio Music *
(Görz 1909-2005 Venedig) "Ohne Titel", bezeichnet Music 89, E. A. 4/10, Radierung, 25,5 x 20 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
Zoran Antonio Music *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 15.000,- -
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 10.000,-