Čís. položky 400

Caroline von Moro

Caroline von Moro - Umění a starožitnosti, Klenoty

(1815-1885) "Lölling", Öl auf Karton, revers betitelt, datiert 1860, Nachlassstempel Johanna von Moro Nachlass, 30 x 38 cm, gerahmt, partiell restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Caroline von Moro

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014