Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-283587/0001

Altschliffbrillantsolitär 0,38 ct

Altschliffbrillantsolitär 0,38 ct - Schmuck Onlineauktion

Gold 580, Altschliffbrillant in Silberfassung, östereich. Amtspunze 1872-1922, RW 51, 3,4 gøx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

05.11.2014 - 14:42

Vyvolávací cena:

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck Onlineauktion
Datum: 05.11.2014 - 14:42
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 24.10. - 05.11.2014