Čís. položky 1032

Deutschland vor 1871

Deutschland vor 1871 - Mince a medaile

(ca. 300 Stk.) meist 17. bis 19. Jh. kaum Doubletten. Aachen, Augsburg, Baden, Bamberg, Brandenburg Ansbach, Bayreuth und Preussen, Braunschweig u. Hannover, Eichstädt (Taler 1783, gehenkelt, ss-); Frankfurt, Fürstenberg, Goslar, Hamburg, Hildesheim, Hessen, JülichBerg, Köln, Konstanz, Lippe, Lübeck, Mainz, Mecklenburg, Münster, Münsterberg, Nassau, Nürnberg (u. a. Taler 1757, 1768 beide beschädigt, ss-/s+), Oldenburg, Pfalz, Pyrmont, Regensburg (u. a. 1/2 Taler 1754, beschädigt ss), Reuss, Rostock, Sachsen (div. auch Anhalt), Schlesien, Schleswig, Schwarzburg, Solms, Stolberg (2/3 Taler 1764 HSp, ss-), Westfalen, Wismar, Worms, Württemberg, Würzburg. =viel Silber!= (ca. 15 Stk. gelocht) II/IV

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

20.11.2014 - 11:00

Dosažená cena: **
EUR 1.450,-
Vyvolávací cena:

Deutschland vor 1871

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.11.2014 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 20.11.2014