Čís. položky 7000

"Sieg der Schweden unter Ders.? J. Banér in der Schlacht bei Wittstock (4. 10. 1636)"

"Sieg der Schweden unter Ders.? J. Banér in der Schlacht bei Wittstock (4. 10. 1636)" - Umění, starožitnosti, šperky

Tusche-Feder auf bräunlichem Papier, Bildausschnitt, ca. 9 x 12 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2014