Čís. položky 7908

Willem van Mieris, Umkreis

Willem van Mieris, Umkreis - Starožitnosti, Obrazy

Ein Bauer im Wirtshaus, Öl auf Holz, 25 x 19 cm, ungerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

14.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Willem van Mieris, Umkreis

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.10. - 14.10.2014