Čís. položky 7000

Andreas ZIEGLER

Andreas ZIEGLER - Umění, starožitnosti, šperky

(Frankfurt 1815 - 1893 Innsbruck) - zugeschrieben 11 Bleistiftzeichnungen (Skizzen) "Tiroler Berg- und Tallandschaften" teilweise monogrammiert: AZ bzw. beschriftet, Blattformat je ca. 32 x 44 cm, einige fleckig, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Andreas ZIEGLER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 16.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.10. - 16.10.2014