Stuchlík Camill (Děčín 1863 - 1940 Praha)
Konvolut dvou kreseb; městská brána, nesignováno, tužka a akvarel/papír fixovaný na papíře, 31,5 x 18,5 cm, pasparta; Sedící muž, signováno vpravo uprostřed Camill Stuchlík, tužka a tuš/papír, 27 x 19 cm, poškozeno, pasparta (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |