Krajc Rudolf (Bechyně 1907 - 1934 Bechyně)
Konvolut 2 grafických listů; Stojící akt, zbytky signatury tužkou dole uprostřed, kombinovaná grafická technika/papír, 47 x 34 cm (výřez pasparty), poškozeno; Dívčí akt, signováno a datováno vlevo dole tužkou R. Krajc 31, kombinovaná grafická technika/papír, 49 x 32,5 cm, poškozeno (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |