Pravděpodobně český malíř 1. čtvrtiny 20. století
Dívčí akt, monogramováno vpravo dole J. H. olej/karton fixovaný na sololit, 98 x 47,5 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |