Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012) "Selbstporträt", rechts unten signiert und datiert (19)86, Aquarell auf Papier, ca. 17 x 12 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: