Wolfgang Hutter *
(Wien 1928 geb.) 2 Farblithografien, rechts unten signiert Hutter, datiert (19)83, nummeriert 13/175, ca. 18 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,-