Čís. položky 7906

Imre Gergely

Imre Gergely - Letní aukce

(Pest 1868-1914) Orientalische Marktszene, signiert Gergely Imre, Öl auf Leinwand, 50 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Imre Gergely

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014