Čís. položky 7907

Österreich, um 1860

Österreich, um 1860 - Letní aukce

Gebirge, Haus und Hof, Kirchlein, 3 Aquarelle, z. T. verso bezeichnet "Hitzing, Kaprunertal, Wien", Aquarell auf Papier, je 18 x 24 cm, gerahmt, (3),(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.08.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Österreich, um 1860

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014