Čís. položky 7902

F. Udvardy, 19./20. Jahrhundert

F. Udvardy, 19./20. Jahrhundert - Letní aukce

Tiroler Dirndl, signiert F. Udvardy, Öl auf Leinwand, 50,5x 40,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014