Čís. položky 7902

Adolf Nowey

Adolf Nowey - Letní aukce

(Wien 1835 geb., München tätig) Fuchs auf der Lauer, signiert A. Nowey, Öl auf Holz, 26,3 x 21 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Adolf Nowey

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014