Čís. položky 5391

Liesl Bareuther *

(Haslau 1899-1970 Ram, NÖ) 2 Bilder "Seelandschaften", Rückseite mit Nachlassstempel Liesl Bareuther, Öl auf Leinwand, ca. 36 x 25 cm und ca. 19 x 31 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Liesl Bareuther *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.07. - 06.08.2014