Čís. položky 7906

Lucie von Miram Saenger

Lucie von Miram Saenger - Letní aukce

(Riga 1862 geb.) Blumenstillleben, signiert L. v. Miriam, Öl auf Leinwand, 100 x 120 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Lucie von Miram Saenger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 23.07.2014