Čís. položky 7000

Unbekannt, Ungarn, 20. Jhdt.

2 Bilder: "Seelandschaften" Öl auf Karton, je ca. 47 x 24 cm, vergoldeter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt, Ungarn, 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.07. - 24.07.2014