Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7017

Holzkästchen,

Holzkästchen, - Letní aukce

Kerbschnitzereien, Sonnenräder, zwei Wappen, Christusmonogramm, datiert 1628, wohl spätere Ausführung,12,5 x 25 x 13 cm, Gebrauchsspuren, (Ki).

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

16.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Holzkästchen,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 16.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.07. - 16.07.2014