Čís. položky 70

Paar Miniaturen

Paar Miniaturen - Um?ní, starožitnosti, šperky

Romantische Szenen, unleserlich bezeichnet, Aquarell/ Deckweiß auf Karton, ovaler Bildausschnitt je 8,5 x 6,5 cm, unter Plexiglas, braun gebeizte Holzrahmen, neuzeitliche Arbeit

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

30.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paar Miniaturen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 30.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.06. - 30.06.2014