Čís. položky 7000

Hinterglasbild, 20. Jhdt.

"Schmerzhafte Muttergottes" ca. 23 x 18,5 cm, Farbreduktionen, gerahmt

richard.krautgartner@dorotheum.at

18.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Hinterglasbild, 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.06. - 18.06.2014