Zoran Antonio Music *
(Görz 1909-2005 Venedig) "Canale della Giudecca", signiert Music, die Nr.83/100, Radierung, 19,5 x 27,5 cm, gerahmt, verglast Vergleich Schmücking Nr.241/ Seite 239
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Zoran Antonio Music *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 15.000,- -
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 10.000,-