Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Kärntner Landschaft", signiert Kaplenig, Öl auf Karton, 50 x 70 cm, gerahmt
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Kaplenig *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 07.05.2014 |