Čís. položky 7013

Hl. Urban,

Hl. Urban, - Starožitnosti, Obrazy

20. Jh., Holz, farbig gefasst, Höhe mit Bischofsstab 58 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

29.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 225,-
Vyvolávací cena:

Hl. Urban,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.04. - 29.04.2014