Čís. položky 116

Altschliffbrillantsolitärring ca. 0,60 ct

Gold 585, 2,7 g, RW 50øg3

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

04.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gold 585, 2,7 g, RW 50øg3

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.03. - 03.04.2014