Čís. položky 9999

Dominik Schufried

Dominik Schufried - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1810-1877) Bauer mit Sense, signiert Schufried, Aquarell auf Papier, 42 x 35 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

02.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dominik Schufried

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 02.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.03. - 02.04.2014