Brillantring
Gold/Weißgold 750, Brillant ca. 0,25 ct, Rw 67, 8,2 gøg8
Expert: Rosmarie Heim Rosmarie Heim
02.04.2014 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 02.04.2014 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 21.03. - 02.04.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Gustav Barbarini
- Fuß-/Sockelbecher, 19. Jhdt.,
- Firma Alexander Sturm - Wiener Zuckerstreuer,