Čís. položky 7910

Fritz Linzer

Fritz Linzer - Starožitnosti, Obrazy

(um 1900) Pferde in der Pußta, signiert Fritz Linzer, Öl auf Leinwand,102 x 145 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Fritz Linzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.03. - 24.03.2014