Diamant Damenring
Gold ca. 580, Altschliffbrillanten und Diamantrauten, zus. ca. 0,55 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 57, 2,5 gøx
31.03.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Diamant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.03.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.03. - 29.03.2014 |