Čís. položky 9999

Diamantring zus. ca. 1,30 ct

Platin 950, Altschliffbrillanten, -diamanten, 9,8 g, RW 58 øg10

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

07.03.2014 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Diamantring zus. ca. 1,30 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.03.2014 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 06.03.2014