Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7057

Großer Imari-Teller,

Großer Imari-Teller, - Starožitnosti

Japan, 19. Jh., Porzellan, farbig und gold gemalter floral-ornamentaler Dekor, Dm. 45,8 cm, 1 kurzer Haarriss, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

28.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Großer Imari-Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.01. - 28.01.2014