Čís. položky 110-020521/0178

Tänzerin

Tänzerin - Umění a starožitnosti

Porzellan, färbig staffiert 1946, gemarkt Rosenthal Germany Kunstabteilung Selb Höhe 24 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

31.10.2017 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Tänzerin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 31.10.2017 - 15:32
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 21.10. - 31.10.2017