Wilhelm Höhnel *
(Linz 1871-1941) - zugeschrieben "Pferd", Öl auf Karton, ca. 28 x 39 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
22.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Höhnel *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.01. - 22.01.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Ernst Balluf *
- Diamantring
- Revolver, Rossi, Kal.: .38 Spez.,