Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7204

Gr. Historismus- Kredenz,

Gr. Historismus- Kredenz, - Starožitnosti, Obrazy

Ende 19. Jh., 3- tlg. Weichholzkonstruktion, nussfurn., tw. gedrechselt, sowie figural beschnitzt und godroniert, div. Laden u. Türen, Marmorplatte, ca. 260 x 185 x 70 cm, Alters- und Gebrauchsspuren.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

14.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Gr. Historismus- Kredenz,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 14.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 14.01.2014