Brillantherrenring
Gold 750, Titan, Brillant 0,06 ct, tlw. beweglich montiert, RW 62, 6,1 g, Gebrauchsspurenøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
13.01.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Brillantherrenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.01. - 11.01.2014 |