Čís. položky 310-255209/0001

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Klenoty a náramkové

Damenring, Gold/Rotgold/WeißGold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,35 ct, RW 52, 1,7 g, Fassung seitlich abgeriebenøg2

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

30.10.2017 - 15:09

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.10.2017 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2017