Čís. položky 301-407284/0003

Diamantring

Diamantring - Klenoty a náramkové

Gold 585, ein Altschliffbrillant, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,45 ct, RW 57, 6,9 gøG7

30.10.2017 - 15:33

Vyvolávací cena:

Diamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.10.2017 - 15:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2017