Čís. položky 9999

Emmy Woitsch *

(Ried i. Innkreis 1894-1981) "Blumenstrauß in Krug", rechts unten signiert Emmy Woitsch, Aquarell auf Papier, ca. 40 x 33 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

08.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Emmy Woitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 08.01.2014