Čís. položky 22

Künstler 1. Drittel 20. Jahrhundert

Künstler 1. Drittel 20. Jahrhundert - Um?ní, starožitnosti, šperky

Portrait einer Zigeunerin, signiert Olga, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 33,5 x 21 cm, bronzefarbiger Holzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

23.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.12. - 20.12.2013