Čís. položky 7907

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Starožitnosti, Obrazy

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Efeuhaus", 1994, Radierung in Farbe, betitelt, handsigniert Kumpf, mit E/A bezeichnet, Plattengröße 37 x 25,5 cm, Blattgröße 64,5 x 46 cm, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

17.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.12. - 17.12.2013