Čís. položky 7015

Frauenkopf-Wandmaske,

Frauenkopf-Wandmaske, - Starožitnosti, Obrazy

Fa. Goldscheider, Wien um 1938, Keramik, farbig staffiert, rücks. gemarkt, Höhe 33 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

17.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Frauenkopf-Wandmaske,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.12. - 17.12.2013