Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Carl Franz Emanuel Haunold

Carl Franz Emanuel Haunold - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1832-1911) "Partie am Attersee", rückseitig betitelt, monogrammiert H., Öl auf Holz, ca. 12 x 20 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Carl Franz Emanuel Haunold

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013