Čís. položky 7904 #

Giovanni Francesco Barbieri, il Guercino, Nachahmer

Giovanni Francesco Barbieri, il Guercino, Nachahmer - Starožitnosti, Obrazy

Ecce Homo, Öl auf Leinwand,68 x 54 cm, ungerahmt

Nach dem Gemälde Guercinos in der Galleria Nazionale d'Arte Antica, Rom.

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013