Čís. položky 7903

Johann Friedrich Carl Kreul

Johann Friedrich Carl Kreul - Starožitnosti, Obrazy

(1804-1867) Brotzeit, Öl auf Leinwand, 27 x 22 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann Friedrich Carl Kreul

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 01.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.09. - 01.10.2013