Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Matthias Rudolf Toma

Matthias Rudolf Toma - Sommerauktion

(Wien 1792-1869) Stillleben mit Obst, Zwiebel und Fischen, signiert, datiert MRToma (ligiert) fec. 1867, Öl auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Matthias Rudolf Toma

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013