Čís. položky 7006

Konfektkorb

Konfektkorb - Um?ní a starožitnosti

Porzellan, färbiger Blütendekor, unterglasurblaue Bindenschildmarke, Wien Kaiserliche Manufaktur Ende 18. Jh. 11 x 8 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Konfektkorb

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 17.08. - 28.08.2013