Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

T. S. Barber um 1900

T. S. Barber um 1900 - Sommerauktion

Einglische Landschaft (?), signiert T. S. Barber, rückseitig bezeichnet Essex, Öl auf Leinwand, 26 x 45,5 cm, gerahmt, beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

T. S. Barber um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013