Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7035 +

Teekanne,

China, Yixing, Republik Periode, Terrakotta, Höhe 9 cm, signiert Shilin Hoshi, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Teekanne,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013